Stolni tenis

Županijsko prvenstvo školskih športskih društava srednjih škola u stolnom tenisu održat će se za skupinu  Dubrovniku 07.12.2023. god. u 09,00 sati, dvorana OŠ Marina Držića Dubrovnik (prijave 05.12.2023.) Ekipe će se natjecati po skupinama, Dubrovnik, Korčula i Neretva.

Na županijskom natjecanju nastupit će prvoplasirane ekipe iz svake skupine u konkurenciji mladića i djevojaka, i drugoplasirane ekipa iz skupine Dubrovnik M+Ž.

Županijsko prvenstvo školskih športskih društava srednjih škola u stolnom tenisu održat će se 20./21.12.2023.

Ekipe koje izbore nastup na završnici Prijavni list s imenima natjecatelja dostavite na e-mail Saveza, najkasnije do 17. prosinca 2023. godine.

Molim sve zainteresirane da se u ponedjeljak prije nastave jave u knjižnicu kako bi odigrali turnir i prijavili ekipe u muškoj i ženskoj konkurenciji. Kako je kratak rok za prijavu s natjecanjem ćemo početi odmah u ponedjeljak. sedmi sat. Prvo će ovisno o broju prijavljenih igrati učenici prvih i drugih razreda a u utorak trećih i četvrtih. Tko ima svoj reket neka ga donese sa sobom (imamo i školske za one koji nemaju)..