NASTAVA I NASTAVNICI



DODATNA NASTAVA
NOVINARSKA GRUPA - MARINA ASTURIĆ (svi učenici)
DRAMSKA GRUPA – MATILDA PERKOVIĆ (svi učenici)
HRVATSKI JEZIK - PRIPREME ZA MATURU – MARINA ĐANOVIĆ (maturanti)
FILOZOFIJA PRIPREME NATJECANJE - IGOR MIOŠIĆ (maturanti)
GLOBE GRUPA – JURKIĆ LINDA (svi učenici)
TALIJANSKI DODATNA – MARINA JURIŠIĆ (učenici koji pohađaju nastavu talijanskog jezika)
GEOGRAFSKA GRUPA – IVILA DENDER (svi učenici)
LIKOVNA GRUPA SLIKANJE – IVANKA LILIĆ (svi učenici)
FRANCUSKI PRIPREME ZA NATJECANJE - PAVICA PALUNČIĆ BELOŠA (učenici 3. i 4. razreda koji koji pohađaju nastavu francuskog jezika)
POVJESNA GRUPA – KITI JURICA KORDA (svi učenici)


NASTAVNICI


    HRVATSKI JEZIK
  • Ana Njirić Aleksić
  • Matilda Perković
  • Lucijana Pendo
  • Marina Asturić
  • Anđela Džamarija
  • Marina Đanović
  • Antonija Korać Kusalić
    ENGLESKI JEZIK
  • Igor Miošić
  • Silvana Radulović
  • Davor Lilić
  • Nikica Anić
  • Ivana Jovanović
    LATINSKI JEZIK
  • Tamara Spajić
  • Anđela Džamarija
    NJEMAČKI JEZIK
  • Katie Riha
  • Antonija Lazarević
    FRANCUSKI JEZIK
  • Pavica Beloša
  • Tamara Spajić
    ŠPANJOLSKI JEZIK
  • Ana Pavličević
  • Anja Vlahov
    TALIJANSKI JEZIK
  • Marina Jurišić
  • Ivana Miošić
    MATEMATIKA
  • Kate Hrdalo
  • Tajana Sesjak
  • Jelena Varezić
  • Katija Vierda
  • Romana Đuka Alemani
  • Mara Vlašić
    FIZIKA
  • Andrea Sebastijan
  • Mares Golubović
  • Mara Vlašić
    INFORMATIKA
  • Petra Bego
    KEMIJA
  • Jasmin Deraković
  • Linda Brzić
  • Sandra Šoše
    BIOLOGIJA
  • Maja Sambrailo
  • Jasmin Deraković
  • Adrijana Čustović
    POVIJEST
  • Kiti Jurica Korda
  • Đuro Capor
  • Ivana Miošić
    GEOGRAFIJA
  • Ivila Dender
  • Toni Prusina
  • Dora Riha
    LOGIKA I FILOZOFIJA
  • Igor Miošić
  • Joško Berdović
    PSIHOLOGIJA
  • Suada Salčić
    SOCIOLOGIJA
  • Pavica Beloša
  • Joško Berdović
    POLITIKA I GOSPODARSTVO
  • Pavica Beloša
    KULTURNA BAŠTINA
  • Ivanka Lilić
    LIKOVNA UMJETNOST
  • Ivanka Lilić
  • Marijana Lučić Brailo
    GLAZBENA UMJETNOST
  • Jelena Erić
    FILMSKA UMJETNOST
  • Ana Njirić Aleksić
    TZK
  • Vlaho Zlošilo
  • Maro Pulić
  • Ivana Batinić
  • Marko Butigan
    KATOLIČKI VJERONAUK
  • Ana Matić
  • Romana Đuka Alemani
    ETIKA
  • Igor Miošić

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda