Badminton

Županijsko natjecanje - badminton

Županijsko prvenstvo školskih športskih društava osnovnih i srednjih škola u badmintonu održat će se

13. prosinca 2023.g. u športskoj dvorani Osnovne škole Marina Držića u Dubrovniku.

Natjecanje ŠŠD srednjih škola počet će u 9,00 sati (u dvoranu doći u 8,45 sati)

Natjecanje se održava po pravilima iz Propisnika Državnog prvenstava školskih športskih klubova osnovnih i

srednjih škola.

Prijave za natjecanje dostavite e-mail adresu Saveza najkasnije do 07. prosinca 2023.g.

Ekipe trebaju imati jednoobraznu sportsku opremu, Raspored će se odrediti ždrijebom pred početak natjecanja.

Na natjecanju ekipa uz uredno popunjen obrazac prijave treba imati za svakog sudionika iskaznicu HŠŠS-a koja je jedini službeni indentifikacijski dokument na školskim sportskim natjecanjima, ili kopiju zahtjeva za izdavanje iskaznice HŠŠS-a. Školama koje ne budu imale tražene dokumente neće se dopustiti nastup na natjecanju.

Molim sve zainteresirane da sutra preko odmora dođu u knjižnjicu radi dogovora. Hvala: