Rad preko Učeničkog servisa

Molimo sve učenike koji planiraju raditi preko ljeta da pročitaju ovu obavijest.

Obavještavamo sve korisnike da Učenički servis Gimnazije Dubrovnik počinje s radom.

Pozivamo sve učenike koji se do sada nisu učlanili da se učlane ONLINE kako bi izbjegli gužve. Učenici koji su već učlanjeni samo trebaju napraviti online zahtjev za ugovor, naša preporuka je da zahtjev napravite minimalno 3 dana prije početka rada.

Važna obavijest!

Svi učenici 1.-3. razreda svoje ugovore mogu dobiti tek u ponedjeljak 24. lipnja 2024. stoga preporučujemo da do tada predate online zahtjeve.

U ponedjeljak 24. 6. 2024. Učenički servis će raditi od 07:00 – 14:00 sati, sa stankom od 11:30 do 12:00 sati.

Za sve upite možete nas kontaktirati na email: ucenickiservis.du@gmail.com