Izložba plakata Ključ za prolog Dugog Nosa

Pozivamo vas na izložbu i predstavljanje projekta Držić iz pera Radića


Pozivamo vas na izložbu i predstavljanje projekta Držić iz pera Radića

Izložba plakata učenika 2. a i 2. f Ključ za prolog Dugog Nosa  

U okviru još jedne suradnje Gimnazije Dubrovnik s Domom Marina Držića i OŠ braće Radića učenici 2. a i 2. f s prof. Anom Njirić Aleksić predstavit će plakate na izložbi Ključ za prolog Dugog Nosa 6. lipnja 2024. u 13.15 u prostoru Doma. U programu sudjeluju i učenici OŠ braće Radića iz Zagreba s prof. Ivanom Bilić, koji se predstavljaju radijskom emisijom o Držiću DarMar, i gitarist Kristijan Žerovnik, maturant škole.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda