Gimnazija Dubrovnik na Svečanosti obilježavanja 104. Dana FER-a

.


.

Svečanost obilježavanja 104. Dana FER-a održala se jucer, 24. studenoga 2023. u dvorani Auditorium Maximum. Pored djelatnika Fakulteta i studenata, događaju je prisustvovala i ravnateljica Katarina Tolja, kao i brojni visoki  uzvanici, predstavnici  vlasti, znanstvenih, obrazovnih i vojnih institucija te gospodarstva. Fakultet elektrotehnike i računarstva najveća je i najutjecajnija znanstvena i obrazovna institucija u Hrvatskoj na području elektrotehnike, računarstva te informacijskih i komunikacijskih tehnologija čiji studenti i diplomanti su brojni bivši maturanti Gimnazije Dubrovnik.

25.11.2023. | 11:17 | objavio: tajništvo

Dan FER-ap

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda