O ČEMU SVE PIŠEMO

FORUM MLADIH


FORUM MLADIH

Gimnazijalci već tradicionalno predstavili literarne radove na još jednom Forumu mladih pod nazivom „O čemu sve pišemo“, koji je održan u srijedu, 25. listopada, u Saloči od zrcala Dubrovačkih knjižnica.

Donosimo izvrsne gimnazijalce i njihove radove:

AVION, Tomislav Sjekavica, 2. D

SUSRET PRVI, Karmen Bajević, 2. D

JESEN. NOVO POGLAVLJE, Gabriel Gudelj, 2. D

NOĆNO PUTOVANJE PO STANU, Orsat Bilić, 2. D i njihova mentorica Anđela Džamarija te

ŽIVOT TEČE KAO... KAP KAP KAP, Martin Baće, 4. F i mentorica Lucijana Pendo koji je svojom prekrasnom pjesmom osvojio najduži pljesak.

Moderatorica događanja knjižničarka Marjana Leventić pozdravila je sve mlade spisatelje (njih 18) koji su došli na Forum sa svojim proznim i lirskim djelima dok je pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje,Dživo Brčić, čestitao svima na sudjelovanju i kazao kako se ovakve radionice nastavljaju kroz cijelu godinu. Bravo!

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda