DRŽIĆ U OČIMA GIMNAZIJALACA

U VRTU GIMNAZIJE DUBROVNIK OTVORENA IZLOŽBA


U VRTU GIMNAZIJE DUBROVNIK OTVORENA IZLOŽBA

 U srijedu, 24. svibnja, u vrtu Gimnazije Dubrovnik otvorena je izložba Držić u očima gimnazijalaca. Projekt je to kojeg ova škola već dugi niz godina provodi u suradnji s Domom Marin Držić. Kroz izvananstavnu aktivnost Likovne radionice gimnazijalci detalljno, praktičnim radom i studijskim pristupom obrađuju pojedine segmente Držićevog stvaralačkog opusa pod mentorstvom profesorice LIK Ivanke Lilić i muzejske pedagoginje Doma Marin Držić, akademske slikarice Jasmine Runje. Više pogledajte na linku

https://dubrovackiportal.hr/vijesti/video-za-svaku-pohvalu-otvorena-izlozba-drzic-u-ocima-gimnazijalaca/

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda