REZULTATI ŽUPANIJSKIH NATJECANJA IZ FIZIKE I BIOLOGIJE

BRAVO FIZIČARI I BIOLOZI


BRAVO FIZIČARI I BIOLOZI

Na županijskom Natjecanju iz fizike održanom 9.3. u Metkoviću Ivo Deranja iz 1. E osvojio je 1. mjesto, Toni Šarić iz 3. E također 1. mjesto, Lukša Napica iz 4. E , 2. mjesto i Harun Kazagić iz 4. E, 3 mjesto. Čestitamo učenicima i profesoricama mentoricama Andrea Sebastijan i Mares Golubović. Na županijskom Natjecanju iz biologije, održanom 10. ožujka u Gimnaziji Dubrovnik Lucijana Tapalović, 1. A, osvojila je 1. mjesto, Luciana Benić, 1. C, 2 mjesto, Josip Balija, 2. A, 1. mjesto, Marko Barišić, 2. E, 3. mjesto i Hana Dilberović, 3. B, 3. mjesto. Čestitamo učenicima i profesorima mentorima Maji Sambrailo Ivanković i Adrijani Čustović.

Čestitamo i ostalim učenicima koji su sudjelovali na županijskom natjecanju i želimo im više uspjeha idući put.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda