VIRTUALNOM IZLOŽBOM OBILJEŽILI SMO DAN ŽENA

POSJETITE IZLOŽBU O NIZU ŽENA KOJE SU PROMIJENILE SVIJET


POSJETITE IZLOŽBU O NIZU ŽENA KOJE SU PROMIJENILE SVIJET

Dan žena obilježava se s ciljem veličanja brojnih ekonomskih, političkih, kulturnih i znanstvenih dostignuća žena koje su se za vlastiti položaj u društvu godinama borile. U nastavku vam donosimo niz žena koje su promijenile svijet, postale inspiracija brojnim ljudima diljem svijeta te pokazale svima kako su žene simbol snage, hrabrosti i ljepote. Virtualnu izložbu za Dan žena 2023. izradili su maturanti Gimnazije Dubrovnik te i na ovaj način ostavili svoj trag veličajući žene koje zaslužuju da ih se vječno spominje. https://www.artsteps.com/view/6405ec3ee4ee45cf9e5cc879

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda