BOŽIĆNI KONCERT I PRIGODNI DOMJENAK

U 5. LAĐI U LAZARETIMA ODRŽAN BOŽIĆNI KONCERT GIMNAZIJE DUBROVNIK


U 5. LAĐI U LAZARETIMA ODRŽAN BOŽIĆNI KONCERT GIMNAZIJE DUBROVNIK

  

Uoči nadolazećih blagdana Gimnazija Dubrovnik organizirala je tradicionalni božićni domjenak za učenike, profesore, djelatnike i najbliže suradnike. U svom prigodnom govoru ravnateljica Katarina Tolja osvrnula se na protekle dvije duge i teške godine te je kazala kako su napokon učionice pune i glasovi i smijeh odjekuju hodnicima, a na licima učenika i djelatnika se opet može vidjeti osmijeh. Dodala je kako bez obzira na napredak tehnologije, čovjek nije stvoren da živi bez blizine drugog ljudskog bića, bez dodira i bez žive riječi. „Vratili smo se punom parom, učimo, putujemo, beremo šipke u našem vrtu, pravimo od njih sok, pečemo kolače, pomažemo potrebitima, plešemo LINĐO u našem vrtu, slikamo, pjevamo kolende, natječemo se i osvajamo medalje, a najvažnije od svega družimo se“-kazala je ravnateljica i zaželjela prisutnima čestit Božić i sretnu Novu godinu uz poruku „Neka nam ovo Dijete koje dolazi u subotu bude putokaz kako živjeti.“

Prigodnim božićnim koncertom zbora Gimnazije Dubrovnik i gosta pod vodstvom prof. Jelene Erić u kojem su gimnazijalci i njihovi gosti oduševili uzvanike zabava se nakon službenog dijela programa nastavila na terasi 5. lađe u Lazaretima prigodnim domjenkom.

21.12.2022. | 11:19 | objavio: tajništvo

BOŽIĆNI KONCERT

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda