POSJET RAVNATELJA ŠC CELJE

RAZMJENA ISKUSTVA


RAZMJENA ISKUSTVA

 

U utorak 4.10. posjetili su nas ravnatelji Školskog centra Celje (ŠC Celje), Slovenija. Razmijenili smo iskustva, pokazali im našu školu i način na koji radimo, upoznali ih s brojnim projektima i izvannastavnim aktivnostima koje provodimo i čuli puno zanimljivih stvari koje bismo mogli od njih naučiti i implementirati s ciljem unapređenja našeg obrazovnog sustava. Proveli smo jutro u bogatom i korisnom druženju.

Školski centar Celje je javna obrazovna ustanova koja se sastoji od:
• Gimnazije Lava,
• Srednja škola za kemiju, elektrotehniku i računalstvo
• Srednja škola za uslužne djelatnosti i logistiku
• Srednja škola za graditeljstvo i zaštitu okoliša
• Srednja škola za strojarstvo, mehatroniku i medije
• Visoka strukovna škola
• Centar za obuku među tvrtkama

ŠC Celje ima više od 3 000 učenika i vise od 300 zaposlenika. Gimnazija Lava jedna je od škola koju ćemo ove zime u sklopu Erasmus + projekta “Aktivno uči, planet ne muči” imati priliku posjetit i razmijeniti primjere dobre prakse i u kojoj će naši učenici provesti tjedan dana na nastavi nakon što su prošli tjedan učenici Gimnazije Lava boravili u našem gradu i pohađali nastavu u našoj školi. Radujemo se boravku u Sloveniji.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda