GIMNAZIJALKE - DRŽAVNE PRVAKINJE

ANI PUTICA, ELLA MAJSTOROVIĆ, PAULA MOJAŠ I KARMEN LUČIĆ-RAGUŽ - PONOS GIMNAZIJE


ANI PUTICA, ELLA MAJSTOROVIĆ, PAULA MOJAŠ I KARMEN LUČIĆ-RAGUŽ - PONOS GIMNAZIJE

Gimnazija Dubrovnik ponovno ponosna na učenice Ani Putica, Ella Majstorović, Paula Mojaš i Karmen Lučić Raguž - državne prvakinje u košarci. Košarkašice Raguse nove su prvakinje Hrvatske nakon što su i u trećoj utakmici finalne serije nadigrale suparnice iz zagrebačkog Medveščaka. Bivše prvakinje Medvešćaka su u trećoj utakmici 'pokazale zube' i bile na pragu pobjede kad su tri i pol minute prije kraja utakmice povele s 59-56. No, u preostalom vremenu Zagrepčanke su ostale bez koša pa je Ragusa serijom 8-0 stigla do pobjede i dvostruke krune, s obzirom na to da su naše Dubrovkinje ove sezone osvojile prvi trofej u klupskoj povijesti na završnici Kupa Ružice Meglaj-Rimac u Splitu.

Čestitamo Ani, Elli, Karli i Pauli. Bravo cure!

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda