SPORTSKI USPJESI GIMNAZIJALACA

LEONA NIKETIĆ, PAULA PALAMETA I ĐIVO BALETIN - BRAVO!


LEONA NIKETIĆ, PAULA PALAMETA I ĐIVO BALETIN - BRAVO!

Još malo sportskih uspjeha naših gimnazijalaca. ovdje

Judo klub Dubrovnik 1966 ugostio je prošlog vikenda Prvenstvo Hrvatske u judu do 21 godinu. Naša Leona Niketić osvojila su srebrnu medalju u kategoriji preko 78 kg s Judo klubom Dubrovnik dok je Paula Palameta u kategoriji do 78kg osvojila broncu s klubom Ura Nage. Bravo cure!

Gimnazijalac Đivo Baletin sa svojom ekipom pobjednik je Kupa ‘Ivan Varvodić‘. Ekipa Plivačkog kluba Jug novi su prvaci Hrvatske. Ostvarili su najveći uspjeh u povijesti kluba na ekipnim prvenstvima. Čestitamo treneru i klubu! Bravo❤️

Već ranije smo na društvenim mrežama objavili kako su Ella Majstorović, Iva Tokić i Andrea Milat s klubom Ragusa PRVAKINJE HRVATSKE u košarci.! pogledajte ovdje

04.06.2024. | 10:53 | objavio: tajništvo

Sportski uspjesi

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda