JUDO i MATEMATIKA - NATJECANJA

LEONA NIKETIĆ I MATEMATIČARI


LEONA NIKETIĆ I MATEMATIČARI

Na državnom prvenstvu u judu održanom 3. 2. 2024. u Zagrebu Leona Niketic, učenica 2. A razreda postigla je izvrstan rezultat i osvojila srebrnu medalju. Leona Niketić je s tri pobjede i porazom doprvakinja u kategoriji preko 70 kilograma. Prošle godine juniorska prvakinja Hrvatske, mlađe seniorska doprvakinja, te brončana na mlađe kadetskom prvenstvu. Prvu medalju s državnog natjecanja osvojila je 2021. kad je bila brončana u uzrastu djevojčica, a 2022. godine je prvi put brončana na mlađe kadetskom prvenstvu. Bravo Leona. Čestitamo i želimo puno uspjeha i dalje

Na županijskom Natjecanju iz matematike održanom 26. veljače 2024. gimnazijalac Marin Grilec osvojio je 1. mjesto u kategoriji 3. razreda A varijanta dok su Ivo Deranja i Andrija Cetinic osvojili 2. mjesto u kategoriji 2. i 4. razreda. Učenik Bruno Baranac u kategoriji 1. razreda B varijante osvojio je 2. mjesto, a učenica Karla Popovic u istoj kategoriji 4. razreda 3. mjesto. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima profesoricama Katiji Vierda, Kati Hrdalo, Jeleni Varezic i Tajani Sesjak.

 

27.02.2024. | 11:06 | objavio: tajništvo

LEONA NIKETIĆ I MATEMATIČARI

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda