ZAMJENICA RAVNATELJICE CARITASA POSJETILA GIMNAZIJALCE

.


.

Gimnazija Dubrovnik 15. studenog ugostila je zamjenicu ravnateljice Caritasa, gđu. Mariju Đurovic. Zamjenica ravnateljice Caritasa upoznala je maturante s poviješću i radom Caritasa. Predstavila je sve akcije koje Caritas provodi i mogucnosti sudjelovanja učenika u istim. Glavna misao s kojom su gimnazijalci otišli s ovog predavanja je kako Caritas nije dati višak materijalnog već dati sebe, svoje znanje i vrijeme, a posebno ljubav koju svi nosimo u sebi. Ovom prilikom zamjenica ravnateljice uručila je učenicima i poklone kao mali znak pažnje za sve koji su sudjelovali u protekloj akciji 72 sata bez kompromisa.❤️

23.11.2023. | 12:03 | objavio: tajništvo

CARITAS-MARIJA ĐUROVIĆ

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda