GIMNAZIJA DUBROVNIK NA ENTER KONFERENCIJI

RAD S DAROVITIMA I VISOKOMOTIVIRANIM UČENICIMA


RAD S DAROVITIMA I VISOKOMOTIVIRANIM UČENICIMA

Početkom ovog mjeseca, od 2. do 4. studenog 2023., održana je u Splitu ENTER konferencija pod nazivom Izazovi u radu s darovitima i visokomtiviranima. Na konferenciji su sudjelovale profesorice biologije, fizike i kemije, Maja Sambrailo Ivanković, Andrea Sebastijan, Mares Golubović i Sandra Šoše. Za razliku od prošle godine kad su na istoj konferenciji Andrea Sebastijan i Maja Sambrailo Ivanković bile predavačice te svojim primjerima educirale ostale kolege ove godine su sudjelovale kako bi naučile nešto novo i što bolje se pripremile za apliciranje na Javni poziv za sufinanciranje projekata rada s darovitim učenicima u osnovnim i srednjim školama kojeg je raspisalo MZO. Poslušale su mnoštvo vrlo zanimljivih predavanja kao što su Nema mjesta za male snove (Dragan Primorac) te su sudjelovale na radionicama: Kemijski pokus kao izazov darovitom učeniku, Transfer znanja i međupredmetno povezivanje u području darovitih učenika.

Ciljevi ove konferencije su razmjena znanja, vještina i primjera dobre prakse kroz inovativnost i nove perspektive. Tijekom tri dana na dvije pozornice kroz niz predavanja i praktičnih radionica sudionici su predstavili i prikazali svoja iskustva u pronalaženju rješenja za izazove s kojima se susreću u radu s visokomotiviranim i potencijalno darovitim učenicima.

15.11.2023. | 13:26 | objavio: tajništvo

ENTER KONFERENCIJA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda