STUDIJSKO PUTOVANJE U MADRID

GIMNAZIJALCI SU BORAVILI U ŠPANJOLSKOJ OD 19. DO 23. LISTOPADA


GIMNAZIJALCI SU BORAVILI U ŠPANJOLSKOJ OD 19. DO 23. LISTOPADA
Učenici trećih razreda boravili su prošli mjesec u Madridu u sklopu projektne izvanučioničke nastave. Izvanučionička nastava poveznica je života i škole i neizostavna sastavnica suvremenog odgoja i obrazovanja. Pratite našu web stranicu i stranice na društvenim mrežama instagram, facebook i youtube kako biste vidjeli kako implementiramo digitalne tehnologije u obrazovanje koje naše učenike vodi van njihovih učionica i pomažu im u stvaranju modela učenja koji su povezani sa situacijama iz stvarnog života kako bi mogli uspostaviti veze između usvojenog znanja i njihove svakodnevice.

 

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda