BIVŠI GIMNAZIJALAC ODRŽAO RADIONICU

IZV. PROF. IVICA ĐILOVIĆ PRIBLIŽIO ZNANOST GIMNAZIJALCIMA


IZV. PROF. IVICA ĐILOVIĆ PRIBLIŽIO ZNANOST GIMNAZIJALCIMA

Prošli mjesec u organizaciji Dubrovačke baštine i pod mentorstvom prof. kemije Sandre Šoše učenici prvih razreda Gimnazije Dubrovnik sudjelovali su u radionici našeg Dubrovčanina i bivšeg gimnazijalca izvanrednog prof. dr. sc. Ivice Đilovića, profesora sa Zavoda za opću i anorgansku kemiju Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu. U ovoj zanimljivoj radionici imali su priliku poigrati se s plamenom, izazivati kemijske reakcije i rješavati matematičke probleme. Uz dobru zabavu stekli su novo znanje i upoznali znanost na malo drugačiji način. Bravo!

 

02.11.2023. | 11:21 | objavio: tajništvo

IVICA ĐILOVIĆ U GIMNAZIJI DUBROVNIK

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda