IZVRSTAN IVICA KOVAČIĆ

GIMNAZIJALAC SUDJELOVAO NA DVA DRŽAVNA NATJECANJA


GIMNAZIJALAC SUDJELOVAO NA DVA DRŽAVNA NATJECANJA

Učenik Ivica Kovačić učenik je koji je ove godine sudjelovao na velikom broju natjecanja te je čak iz dva nastavna predmeta pozvan na državno i to na Natjecanje iz engleskog jezika i iz Njemačkog jezika koja su se održavala u razmaku od samo tjedan dana. Ivica Kovačić, učenik 2. B razreda sudjelovao je i u Likovnoj radionici te u prilogu možete pogledati njegov uradak akril na platnu ANISULA (TRIPČE DE UTOLČE) izložen u prostorima škole na nedavno otvorenoj izložbi Držić u očima gimnazijalaca. Bravo Ivica!

26.05.2023. | 10:24 | objavio: tajništvo

IVICA KOVAČIĆ

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda