GIMNAZIJI DUBROVNIK NAGRADA ZA USPJEH U RADU ŠKOLSKOG SPORTSKOG DRUŠTVA "GIMNAZIJALAC"

U Zagrebu održana Svečanost dodjele priznanja


U Zagrebu održana Svečanost dodjele priznanja

Hrvatski školski sportski savez i ove školske godine dodjelio je nagrade i priznanja najuspješnijim školskim sportskim društvima te pojedincima koji su se svojim radom u sportskim aktivnostima i projektima istaknuli u protekloj godini. Na Svečanosti dodjele priznanja u školskom sportu 2021. godine koja se održala 25. lipnja u prostorijama hotela WESTIN u Zagrebu, Gimnaziji Dubrovnik i njenom školskom sportskom društvu „Gimnazijalac“ prigodno je uručena ova vrijedna nagrada. Za utvrđivanje najboljih školskih sportskih društava bodovale su se pobjede na državnim sportskim školskim natjecanjima i nastupi i spjesi na međunarodnim školskim sportskim natjecanjima. Čestitamo svim sudionicima.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda