REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ GEOGRAFIJE - OSNOVNE ŠKOLE

Županijsko natjecanje iz geografije održano je 1. ožujka 2018. u Gimnaziji Dubrovnik.


Županijsko natjecanje iz geografije održano je 1. ožujka 2018. u Gimnaziji Dubrovnik.

5. razred 

 

red. broj ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  54312 MAČKA Borna Ančić 59 84 1. OŠ Trpanj 19 Stjepan Bačić
  98542 GENIJE Mladen Jurković 58 83 2. OŠ Stjepana Radića 19 Marija Plećaš
  00007 ŠIFRA Mihael Miloslavić 57 81 3. OŠ Župa dubrovačka 19 Jelena Marić
  69117 POGBA Ivan Ilić 56 80 4. OŠ Don M. Pavlinović 19 Ante Buljubašić
  54321 SLIKA Simon Milostić 56 80 4. OŠ Orebić 19 Katarina M. Bogoje
  12345 ŠEST Tomislav Čurković 52 74 5. OŠ Petra Kanavelića 19 Jurica Čupić
  12345 MATEMATIKA Matija Sikirić 52 74 5. OŠ Lapad 19 Jasminka Nikolić
  77777 RUKOMET Borna Musulin 51 73 6. OŠ Opuzen 19 Ante Čubranić
  12056 KOS Karlo Milovčić 50 71 7. OŠ Kuna Pelješka 19 Stjepan Bačić
  84792 PLOČA Blanka Agatić 48 69 8. OŠ Vladimira Nazora 19 Monika Bušurelo
  20304 AUTO Andrija Miloslavić 48 69 8. OŠ Župa dubrovačka 19 Jelena Marić
  27126 ISTANBUL Nika Pažin 46 66 9. OŠ Stjepana Radića 19 Marija Plećaš
  50505 TELEFON Ante Bogoje 44 63 10. OŠ Orebić 19 Katarina Matić Bogoje
  25965 LUCY Lucija Hilić 41 59 11. OŠ Kuna Pelješka 19 Stjepan Bačić
  09092 PLOČA Sven Grilec 40 57 12. OŠ Ivana Gundulića 19 Branka Bender
  09771 FORTNITE Matej Vukanović 39 56 13. OŠ Vladimira Nazora 19 Monika Bušurelo
  24112 ZYNGA Ivano Lukač 39 56 13. OŠ Kuna Pelješka 19 Stjepan Bačić
  Nadnevak: 1. ožujka 2018. god.            
      predsjednik _______________________________________
/ Ana Lučić /
 
      član _______________________________________
/ Helena Karlić Mujo /Mirjana Žanetić/ Marija Deranja/
 

 

6. razred

  ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  41390 SCHUYLER Hana Hebib 49 70 1. OŠ Marina Getaldića 19 Ana Lučić
  13212 BOL Kristijan Žerovnik 41 59 2. OŠ Ivana Gundulića 19 Nikica Bošković
  44444 EGIPAT Ivan Ruben Urošević 36 51 3. OŠ Marina Getaldića 19 Nikica Bošković
  20054 GALILEO Zoe Tolj 33 47 4. OŠ Marina Getaldića 19 Ana Lučić
  20164 KRUMPIR Jason Marušić 32 46 5. OŠ Lapad 19 Jasminka Nikolić
  50125 LUK Tomislav Parmać 31 44 6. OŠ Vladimira Nazora 19 Vlado Barbir
  55555 DAN Petar Franić 29 41 7. OŠ Vladimira Nazora 19 Vlado Barbir
  00018 BRDAŠCE Borna Kovač 24 34 8. OŠ Opuzen 19 Ante Čubranić
  11111 ĆEVAPI Lucija Musulin 23 33 9. OŠ Stjepana Radića 19 Sanda Blatančić
    Antonio Vojvodić   0   OŠ Trpanj 19 Stjepan Bačić
  Nadnevak: 1. ožujka 2018. god. Predsjednik povjerenstva      
      _______________________________________
/ Jurica Čupić/
 
      član _______________________________________
/ Jelena Marić/
 
      član _______________________________________
/Danijela Lovričević/
 
                 

 

7. razred

  ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA MJESTO ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  92351 DIGNITAS Sara Ilišković 61 87 1. OŠ Petra Kanavelića Korčula 19 Jurica Čupić
  56781 ARŠTUVZŽ Ela Benić 51 73 2. OŠ Ivana Gundulića Dubrovnik 19 Branka Bender
  60009 HOKAGE Lora Lagundžija 44 63 3. OŠ Petra Kanavelića Korčula 19 Jurica Čupić
  12345 CVIJET Petra Milovčić 44 63 3. OŠ Kuna Pelješka Kuna 19 Tonći Butirić
  22222 KUMAMTE Domagoj Čale 38 54 4. OŠ Žnovo Žrnovo 19 Milka Skokandić
  13086 MALINA Arijana Kecić 34 49 5. OŠ Vela Luka Vela Luka 19 Mirjana Žanetić
  11223 DŽOMBA Toni Regjo 31 44 6. OŠ Župa dubrovačka Župa 19 Anela Bećir Kljunak
    Lovro Miljak   0   OŠ Trpanj Trpanj 19 Stjepan Bačić
  Nadnevak: 1. ožujka 2018. god.              
      predsjednica _______________________________________
/ Jasminka Nikolić/
 
      član _______________________________________
/Nikica Bošković/
 
      član _______________________________________
/Sanda Blatančić/
 
                   

 

8. razred

h ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA MJESTO ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  61203 JIGSAW Josip Rončević 64 91 1. OŠ Petra Kanavelića Korčula 19 Jurica Čupić
  13254 IBROBUM Marin Čumbelić 57 81 2. OŠ Petra Kanavelića Korčula 19 Jurica Čupić
  33114 ANDROMEDA Klara Ivandić 51 73 3. OŠ Trpanj Trpanj 19 Stjepan Bačić
  88888 POSAVINA Maroje Ćavar 49 70 4. OŠ Vladimira Nazora Ploče 19 Vlado Barbir
  54545 GEOGRAFIJA Leticija Grilec 48 69 5. OŠ Ivana Gundulića Dubrovnik 19 Nikica Bošković
  16868 NEPTUN Deni Šaravanja 46 66 6. OŠ Vladimira Nazora Ploče 19 Vlado Barbir
  14510 MORE Ivan Daničić 43 61 7. OŠ Kuna Pelješka Kuna 19 Tonći Butirić
  22198 ADRIA Petra Franković 42 60 8. OŠ Trpanj Trpanj 19 Stjepan Bačić
  12357 SUNCE Anđela Tomašević 32 46 9. OŠ Vladimira Nazora Ploe 19 Vlado Barbir
    Lea Franić 0 0   OŠ Vladimira Nazora Ploče 19 Vlado Barbir
  Nadnevak: 1. ožujka 2018. god. Predsjednik povjerenstva      
      _______________________________________
/Ivica Zec/
 
      član _______________________________________
/ Monika Bušurelo/
 
      član _______________________________________
/Ante Buljubašić/
 
                   
                   

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda