On-line nastava Dan #3

Upute učenicima za srijedu, 18. ožujka


Upute učenicima za srijedu, 18. ožujka

Sutra, 18. ožujka, nastava će se odvijati u on-line okruženju putem virtualnih razreda u sustavu Teams. Učenici će u svojim učionicama raditi aktivnosti iz onih predmeta koje srijedom imaju u redovnom rasporedu. Nastava se ne odvija u realnom vremenu već će vam do 11.00 sati biti postavljeni svi nastavni materijali i zadatci iz predmeta koje imate po rasporedu taj dan. Te zadatke i aktivnosti trebate odraditi do kraja dana i dati povratnu informaciju koja se od vas za određeni predmet traži kako bi se bilježila vaša prisutnost i aktivnost na nastavi.

Sretno!

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda