On-line nastava Dan #2

Upute učenicima za utorak 17. ožujka 2020.


Upute učenicima za utorak 17. ožujka 2020.
  • u utorak 17.3.2020. u 10 sati budite za računalima.
  • predmetni nastavnici će testirati sustav i komunikaciju s učenicima po rasporedu koji će vam poslati u tim vašeg razreda putem sustava Teams. To je novi raspored za svaki tjedan, a sutra ćemo odraditi raspored od utorka s početkom 1. sata u 10.00 sati.
  • Testni sat za svaki predmet će trajati desetak minuta u kojem će vam se objasniti način funkcioniranja nastave u virtualnoj učionici za svaki predmet posebno. 
  • od srijede  počinjemo rad u virtualnim učionicama po rasporedu kojeg ćete dobiti u virtualnoj učionici. Molimo da slijedite upute predmetnih profesora i razrednika,
  • potrebno je imati i backup verziju ukoliko sustav padne. U tom slučaju molim da svi koji to nemate skinete aplikaciju Viber ili whatsup putem koje će vam se u razrednoj grupi dostavljati sve potrebne informacije i nastavni materijali. 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda