Kulturna baština Dubrovnika i Požege

Gimnazija Dubrovnik i Gimnazija Pžega nastavljaju dugogodišnju suradnju


Gimnazija Dubrovnik i Gimnazija Pžega nastavljaju  dugogodišnju suradnju

Prošli tjedan gimnazijalci su sudjelovali u projektu Kulturno nasljeđe Dubrovnika i Požege, avanturi koju su prošle mnoge generacija prije ove, budući suradnja Gimnazije Dubrovnik i Gimnazije Požega traje već više od desetljeće.
Slavonski Dubrovnik, kako ga Slavonci ponosno nazivaju, oduševio je naše učenike po tko zna koji put. Gostoljubivost obitelji u kojima su bili smješteni nemjerljiva je. Bogat kulturno obrazovni program projektima koje su zajednički pripremili bez prijatelja koje su stekli za cijeli život ne bi bio potpun. Povratak je bio pun vrećica slavonskih specijaliteta koje su domaćini spremili, poneke suze, čvrstih zagrljaja ispunjenih emocijama i nestrpljenjem do novog susreta i uzvratnog posjeta naših dragih Požežana!

13.11.2019. | 16:25 | objavio: tajništvo

Gimnazija Dubrovnik i Gimnazija Pžega nastavljaju dugogodišnju suradnju

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda