ZAHVALA GENERALNE KONZULICE REPUBLIKE HRVATSKE U MILANU

Generalna konzulica Republike Hrvatsku u Milanu mr.sc. Iva Pavić još jednom prilikom zahvaljuje Gimnaziji Dubrovnik i ravnateljici Katarini Tolji na obilježavanju 230-e obljetnice od smrti hrvatskog znanstvenika Ruđera Boškovića i 450-te obljetnice od smrti hrvatskoga komediografa Marina Držića u Milanu.


Generalna konzulica Republike Hrvatsku u Milanu mr.sc. Iva Pavić još jednom prilikom zahvaljuje Gimnaziji Dubrovnik i ravnateljici Katarini Tolji na obilježavanju 230-e obljetnice od smrti hrvatskog znanstvenika Ruđera Boškovića i 450-te obljetnice od smrti hrvatskoga komediografa Marina Držića u Milanu.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda