3. MJESTO EKIPI GIMNAZIJE DUBROVNIK

U MAKARSKOJ ODRŽANO MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA


U MAKARSKOJ ODRŽANO MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

U Makarskoj je 5. i 6.travnja održano 23. međužupanijsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa koje je okupilo preko 230 sudionika. U natjecanju je sudjelovalo 14 ekipa podmlatka i 9 ekipa mladih Splitsko- dalmatinske i Dubrovačko -neretvanske županije.
Ekipa Gimnazije Dubrovnik osvojila je 3. mjesto i pokazala zavidno znanje o Međunarodnom pokretu Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, Međunarodnom humanitarnom pravu i ljudskim pravima te vještine pružanja prve pomoći.
Pobjednici u kategoriji mladih je ekipa GDCK Korčula. Čestitamo natjecateljima, volonterima i mentorici profesorici biologije Maji Sambrailo Ivanković. 

15.04.2019. | 09:27 | objavio: tajništvo

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda