7th Lyceum of Ioannina u prijateljskom druženju s Gimnazijom Dubrovnik

Grčki gimnazijalci posjetili našu školu


Grčki gimnazijalci posjetili našu školu

U sklopu studijskog putovanja učenici 7. gimnazije grada Ioannina iz Grčke boravili su od 13. do 17. ožujka u Dubrovniku te su tom prilikom posjetili Gimnaziju Dubrovnik. 60 učenika u pratnji profesora i ravnatelja ove škole sudjelovalo je u programu kojeg su za njih pripremili učenici naše škole. Učenici 7. gimnazije predstavili su svoju školu, razmijenili informacije i iskustva o načinu života i školovanja gimnazijalica .
Ugodno i prijateljsko druženje pogledajte u galeriji

18.03.2019. | 10:00 | objavio: tajništvo

Grčki gimnazijalci posjetili Gimnaziju Dubrovnik

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda