72 SATA BEZ KOMPROMISA

BROJNI UČENICI GIMNAZIJE DUBROVNIK KAO VOLONTERI U MEĐUNARODNOM PROJEKTU


BROJNI UČENICI GIMNAZIJE DUBROVNIK KAO VOLONTERI U MEĐUNARODNOM PROJEKTU

Učenici Gimnazije Dubrovnik sudjelovali su proteklog vikenda u hvalevrijednom projektu „72 sata bez kompromisa“. Dobar osjećaj zbog pomaganja drugima te rad i volontiranje koji zbližavaju i usrećuju nešto je što treba njegovati. Ovaj međunarodni volonterski projekt okupio je brojne naše učenike koji su pokazali kako se zajedničkim snagama i akcijama može preobraziti okruženje u kojem živimo. Posjetili su „Domus Christi“, Dom za starije i nemoćne čije štićenike su razveselili plesom i druženjem. Samo je malo potrebno izaći iz vlastite udobnosti i slobodno vrijeme posvetiti volontiranju, da bi se dobili veliki plodovi, a veliki broj naših učenika bio je spreman napraviti baš to.

24.10.2018. | 17:05 | objavio: tajništvo

72 SATA BEZ KOMPROMISA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda