PRIJEM KOD ZUPANA

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica za obrazovanje, kulturu i šport Marijeta Hladilo primili su dubrovačkog gimnazijalca Patrika Papca


Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica za obrazovanje, kulturu i šport Marijeta Hladilo primili su dubrovačkog gimnazijalca Patrika Papca

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica za obrazovanje, kulturu i šport Marijeta Hladilo primili su dubrovačkog gimnazijalca Patrika Papca koji je osvojio zlatnu medalju na Srednjoeuropskoj matematičkoj olimpijadi u gradu Vöcklabrucku u Austriji. Župan Dobroslavić čestitao je učeniku na odličnim rezultatima koje je postigao na pojedinačnom i na ekipnom dijelu natjecanja te mu uručio prigodne darove.

Opsirniji tekst procitajte na sljedecoj poveznici: http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=47856#.V8hNRZh94uU

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda