Maturanti Gimnazije Dubrovnik u humanitarnoj akciji

Maturanti Gimnazije Dubrovnik su u ponedjeljak 26. ožujka posjetili Caritas Dubrovačke biskupije, te uručili donaciju koju su prikupili tijekom humanitarne akcije.


Maturanti Gimnazije Dubrovnik su u ponedjeljak 26. ožujka posjetili Caritas Dubrovačke biskupije, te uručili donaciju koju su prikupili tijekom humanitarne akcije.

Već drugu godinu zaredom maturanti  Gimnazije Dubrovnik u korizmi organiziraju prikupljanje higijenskih potrepština za korisnike pomoći Caritasa Dubrovačke biskupije. Ove godine su kao predstavnici maturanata Caritas posjetili i donaciju uručili  Karmen Curić, Doris Dražeta i  Bernardo Bogoje iz 4.b. razreda.

Akciju su pokrenule i podržale profesorice Ana Matić i Romana Đuka Alemani. Prigodom uručenja dogovoren je i posjet maturanata Caritasu kako bi se bolje upoznali s djelovanjem ove humanitarne organizacije.  

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda