REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE KOJE SE ODRŽALO U GIMNAZIJI DUBROVNIK 12. OŽUJKA 2018.

LUCIJA STANČIĆ PRVA!!!


LUCIJA STANČIĆ PRVA!!!

REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE ODRŽANOG 12. OŽUJKA 2018. U GIMNAZIJI DUBROVNIK

1. RAZRED SRENJE ŠKOLE

Ostvareno mjesto

Učenik

Mentor

Škola

Bodovi

1.

Lucija Stančić

Jasmin Deraković

Gimnazija Dubrovnik

31.5

2.

Luka Vodopija

Jasmin Deraković

Gimnazija Dubrovnik

28

3.

Karmen Šain

Darija Foretić

SŠ Petra Šegedina

17.5

4.

Luka Grgurević- istraživački rad

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

15

2. RAZRED SŠ

Ostvareno mjesto

Učenik

Mentor

Škola

Bodovi

1.

Luka Musladin

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

35.5

2.

Ivan Beusan

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

32

3.

Viktor Bakija-Zima – istraživački rad

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

29.5

4.

Luka Violić –

istraživački rad

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

20.5

 

3. RAZRED SŠ

Ostvareno mjesto

Učenik

Mentor

Škola

Bodovi

1.

Sara Kežić

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

33

2.

Lorena Marević

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

32

2.

Helen Chiddenton

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

32

3.

Adela Žuvela

Nela Žaknić

SŠ Blato

31

4.

Filip Markić

Vera Modrić

Gimnazija Metković

30

5.

Julija Žanetić

Nela Žaknić

SŠ Blato

28

6.

Antonio Mustahinić

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

26

6.

Marin Talajić

Vera Modrić

Gimnazija Metković

26

7.

Barbara Surjan

Josip Cvitan

SŠ Vela LUka

20

8.

Hana Kalebić

Josip Cvitan

SŠ Vela LUka

19

9.

Andrea Rubeša

Josip Cvitan

SŠ Vela Luka

17

10.

Petra Cetinić

Josip Cvitan

SŠ Vela Luka

16

4. RAZRED SŠ

Ostvareno mjesto

Učenik

Mentor

Škola

Bodovi

1.

Roko Gvozdenica Šipić

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

38

2.

Adna Omerčahić

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

30

7. RAZRED OŠ

Ostvareno mjesto

Učenik

Mentor

Škola

Bodovi

1.

Pavo Mijić

Vesna Pavlović

OŠ Stjepana Radića

30.5

2.

Rebeka Biliš

Ivana Šegedin

OŠ Ante Curać-Pinjac

28.5

3.

Sanja Ćuić

Nebojša Batinović

OŠ Ivan Gundulić

26

4.

Emanuela Romić

Josipa Filipović Odak

OŠ Opuzen

22.5

5.

Antea Čamo

Franica Barač

OŠ Marin Držić

22

6.

Josipa Barbir

Vesna Pavlović

OŠ Stjepana Radića

18

 

8. RAZRED OŠ

Ostvareno mjesto

Učenik

Mentor

Škola

Bodovi

1.

Leticija Grilec

Nebojša Batinović

OŠ Ivana Gundulića

37.5

2.

Petra Mojaš

Franica Barač

OŠ Marin Držić

35

3.

Zlatan Gugić

Toni Šale

OŠ Vela LUka

33

4.

Đino Bebić

Franica Barač

OŠ Marin Držić

27

5.

Nikolina Markota

Žana Govorko

OŠ Vladimir Nazor

24

6.

Stane Stanoš

Dajana Glavić

OŠ Gruda

23.5

6.

Anita Borovina Vranješ

Toni Šale

OŠ Vela Luka

23.5

7.

Ruža Mikulandra

Toni Šale

OŠ Vela Luka

20

8.

Anabella Jung

Toni Šale

OŠ Vela Luka

18

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda