REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE KOJE SE ODRŽALO U GIMNAZIJI DUBROVNIK 12. OŽUJKA 2018.
LUCIJA STANČIĆ PRVA!!!
REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE ODRŽANOG 12. OŽUJKA 2018. U GIMNAZIJI DUBROVNIK
1. RAZRED SRENJE ŠKOLE
Ostvareno mjesto |
Učenik |
Mentor |
Škola |
Bodovi |
1. |
Lucija Stančić |
Jasmin Deraković |
Gimnazija Dubrovnik |
31.5 |
2. |
Luka Vodopija |
Jasmin Deraković |
Gimnazija Dubrovnik |
28 |
3. |
Karmen Šain |
Darija Foretić |
SŠ Petra Šegedina |
17.5 |
4. |
Luka Grgurević- istraživački rad |
Bojana Hrstić |
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti |
15 |
2. RAZRED SŠ
Ostvareno mjesto |
Učenik |
Mentor |
Škola |
Bodovi |
1. |
Luka Musladin |
Bojana Hrstić |
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti |
35.5 |
2. |
Ivan Beusan |
Maja Sambrailo Ivanković |
Gimnazija Dubrovnik |
32 |
3. |
Viktor Bakija-Zima – istraživački rad |
Bojana Hrstić |
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti |
29.5 |
4. |
Luka Violić – istraživački rad |
Bojana Hrstić |
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti |
20.5 |
3. RAZRED SŠ
Ostvareno mjesto |
Učenik |
Mentor |
Škola |
Bodovi |
1. |
Sara Kežić |
Baldo Šutić |
SŠ Fra Andrije Kačića Miošića |
33 |
2. |
Lorena Marević |
Baldo Šutić |
SŠ Fra Andrije Kačića Miošića |
32 |
2. |
Helen Chiddenton |
Maja Sambrailo Ivanković |
Gimnazija Dubrovnik |
32 |
3. |
Adela Žuvela |
Nela Žaknić |
SŠ Blato |
31 |
4. |
Filip Markić |
Vera Modrić |
Gimnazija Metković |
30 |
5. |
Julija Žanetić |
Nela Žaknić |
SŠ Blato |
28 |
6. |
Antonio Mustahinić |
Maja Sambrailo Ivanković |
Gimnazija Dubrovnik |
26 |
6. |
Marin Talajić |
Vera Modrić |
Gimnazija Metković |
26 |
7. |
Barbara Surjan |
Josip Cvitan |
SŠ Vela LUka |
20 |
8. |
Hana Kalebić |
Josip Cvitan |
SŠ Vela LUka |
19 |
9. |
Andrea Rubeša |
Josip Cvitan |
SŠ Vela Luka |
17 |
10. |
Petra Cetinić |
Josip Cvitan |
SŠ Vela Luka |
16 |
4. RAZRED SŠ
Ostvareno mjesto |
Učenik |
Mentor |
Škola |
Bodovi |
1. |
Roko Gvozdenica Šipić |
Bojana Hrstić |
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti |
38 |
2. |
Adna Omerčahić |
Maja Sambrailo Ivanković |
Gimnazija Dubrovnik |
30 |
7. RAZRED OŠ
Ostvareno mjesto |
Učenik |
Mentor |
Škola |
Bodovi |
1. |
Pavo Mijić |
Vesna Pavlović |
OŠ Stjepana Radića |
30.5 |
2. |
Rebeka Biliš |
Ivana Šegedin |
OŠ Ante Curać-Pinjac |
28.5 |
3. |
Sanja Ćuić |
Nebojša Batinović |
OŠ Ivan Gundulić |
26 |
4. |
Emanuela Romić |
Josipa Filipović Odak |
OŠ Opuzen |
22.5 |
5. |
Antea Čamo |
Franica Barač |
OŠ Marin Držić |
22 |
6. |
Josipa Barbir |
Vesna Pavlović |
OŠ Stjepana Radića |
18 |
8. RAZRED OŠ
Ostvareno mjesto |
Učenik |
Mentor |
Škola |
Bodovi |
1. |
Leticija Grilec |
Nebojša Batinović |
OŠ Ivana Gundulića |
37.5 |
2. |
Petra Mojaš |
Franica Barač |
OŠ Marin Držić |
35 |
3. |
Zlatan Gugić |
Toni Šale |
OŠ Vela LUka |
33 |
4. |
Đino Bebić |
Franica Barač |
OŠ Marin Držić |
27 |
5. |
Nikolina Markota |
Žana Govorko |
OŠ Vladimir Nazor |
24 |
6. |
Stane Stanoš |
Dajana Glavić |
OŠ Gruda |
23.5 |
6. |
Anita Borovina Vranješ |
Toni Šale |
OŠ Vela Luka |
23.5 |
7. |
Ruža Mikulandra |
Toni Šale |
OŠ Vela Luka |
20 |
8. |
Anabella Jung |
Toni Šale |
OŠ Vela Luka |
18 |