„Intervju s roditeljima-odgovori koje je dobro znati“

Ured za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske objavio brošuru za roditelje


Ured za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske objavio brošuru za roditelje

Na godišnjem sastanku Ureda za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske predstavljen je nacrt brošure namijenjen informiranju roditelja o novim psihoaktivnim tvarima. S obzirom na aktualnost problematike novih droga i njihove pojavnosti na tržištu RH, kao i trendove koji ukazuju kako je Hrvatska iznad europskog prosjeka po konzumiranju novih droga među mladima, Gimnazija Dubrovnik objavljuje brošuru na svojim web starnicama u svrhu boljeg informiranja roditelja o toj pojavi. Brošura se nalazi u padajućem izborniku DOKUMENTI-RAZNO.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda