GIMNZIJALCI PONOVO U AKCIJI

MARIJINI OBROCI


MARIJINI OBROCI

Prošli tjedan organizirana je akcija u kojoj su gimnazijalci uz donaciju mogli probati kolače i torte koje su za njih pripremili profesori Gimnazije Dubrovnik. Od šipka iz našeg vrta od kojeg su napravili sok, grupa Đardin nudila je osvježenje i zdrav napitak. Sav prihod uplaćen je organizaciji Marijini obroci s kojom Gimnazija Dubrovnik surađuje već drugu godinu. Samo 132 kune potrebno je za prehranu jednog djeteta cijele školske godine u nekima od najsiromašnijih zajednica u svijetu, a čak i najmanji iznosi mogu imati veliki učinak na živote ove djece. Ove godine uspjeli smo osigurati obroke za 82 učenika. Bravo!

 

19.12.2022. | 18:22 | objavio: tajništvo

MARIJINI OBROCI

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda