15 UČENIKA DRUGIH RAZREDA UKLJUČENO U ERASMUS + KA2 PROJEKT

ERASMUS + KA2 projekt Gimnazije Dubrovnik i Gesamtschule Münster Mitte


ERASMUS + KA2  projekt Gimnazije Dubrovnik i Gesamtschule Münster Mitte

Održan je radni sastanak Erasmus + KA2 projekta u kojem je Gimnazija Dubrovnik partner srednjoj školi Gesamtschule Münster Mitte u Münsteru, Njemačka. Kolege Nikola Prkacin i Matthias Helmers iz Münstera boravili su u pripremnom posjetu Gimnaziji Dubrovniku od 12.-14.9. te su u ovom periodu sudjelovali na radnim sastancima s ravnateljicom Katarinom Tolja, voditeljicom Erasmus projekata prof. Anjom Vlahov i prof. kemije Sladjanom Boskovic Becir o pripremi i provedbi projekta koji uključuje i 15 ucenika naše škole, a tiče se razvoja novih znanja i vještina kroz suradnju s ovom ustanovom. Radujemo se početku ove izvrsne suradnje.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

tajnistvo@gimnazija-dubrovnik.hr

Facebook

Instagram

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda