GIMNAZIJALCI U EMISIJI HRVATSKOGA RADIJA

"ZAŠTO TAKO" emisija autorice i urednice Višnje BIti


Emisija "Zašto tako", autorice i urednice Višnje Biti, na hrvatskom radiju, emitira se već više od trideset i pet godina, a govori o mladima i njihovim problemima odgoja, obrazovanja i odrastanja. Najčešće su to reportaže koje se snimaju u školama, domovima, sportskim klubovima, ili se pak prate stručni skupovi na kojima se govori o problemima mladih.

U ponedjeljak, 20.studenog u 13.30 poslušajte učenike i nastavnike Gimnazije Dubrovnik koji će govoriti o njihovim uspješnim projektima i aktivnostima.

Link na kojem možete poslušati emisiju "Zašto tako":

http://radio.hrt.hr/najave/zasto-tako/114/

 

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda