SMJEROVI

DVOJEZIČNA NASTAVA U GIMNAZIJI DUBROVNIK OD ŠKOLSKE GODINE 2018/2019

Svi zainteresirani učenici koji žele upisati opću gimnaziju uz skupinu predmeta na stranom jeziku slušaju biologiju, kemiju i filmsku umjetnost na engleskom jeziku

Ovakav program provodi se u brojnim školama u Republici Hrvatskoj i pokazao se vrlo uspješnim u ovladavanju stručnom terminologijom potrebnom u daljnjem nastavku obrazovanja. Učenici će izgraditi i obogatiti vokabular, izgraditi interkulturalno znanje i razumijevanje, razviti interkulturalne komunikacijske vještine te poboljšati jezične kompetencije. Ovakav program ne zahtijeva dodatne sate već je uključen u postojeći plan i program.

Svi odgovori na pitanja vezana uz dvojezičnu nastavu u Gimnaziji Dubrovnik mogu se dobiti na telefon +385 99 4325 695‬ ili e-mail jagoda.djurovic@du.t-com.hr.