REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ GEOGRAFIJE - SREDNJE ŠKOLE

Županijsko natjecanje iz geografije održano je 1. ožujka 2018. u Gimnaziji Dubrovnik


Županijsko natjecanje iz geografije održano je 1. ožujka 2018. u Gimnaziji Dubrovnik

1. razred

red. broj ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  11372 ŽIŠKA Marija Pivac 40 57 1. SŠ Petra Šegedina 19 Ana Prelec
  77777 ŠOK Tea Šain 40 57 1. SŠ Petra Šegedina 19 Ana Prelec
  01318 ČETVRTAK Andrea Vlašić 34 49 2. Gimnazija Dubrovnik 19 Toni Prusina
  14102 NEVJERICA Iva Fabris 33 47 3. SŠ Petra Šegedina 19 Ana Prelec
  33939 FRANKA Zrinka Fabris 17 24 4. SŠ Vela Luka 19 Danijela Lovrićević
                 
  Nadnevak: 1. ožujka 2018. god. Predsjednica povjerenstva      
      _______________________________________
/ Stanka Veraja/
 
      član _______________________________________
/ Zorana Spremo/
 
      član _______________________________________
/Anela Bećir Kljunak/
 
                 

 

2. razred 

  ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  12345 ĐEROGRAFIJA Lovre Jerković 41 59 1. Gimnazija Metković 19 Ivan Đerek
  44144 RIBA Ivo Butirić 34 49 2. SŠ fra Andrije Kačića Miošića 19 Zorana Spremo
  104441 PENGE Rafael Vlašić 29 41 3. Gimnazija Dubrovnik 19 Toni Prusina
                 
  Nadnevak: 1. ožujka 2018. god. Predsjednik povjerenstva      
      _______________________________________
/ Toni Prusina/
 
      član _______________________________________
/ Ana Prelec/
 
      član _______________________________________
/Ivan Đerek/
 
                 

 

3. razred 

  ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  54321 TELSTAR Antonio Lujo 63 90 1. Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića 19 Sandra Jović Mazalin
  12345 ŠEST Matija Lučić 46 66 2. Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića 19 Sandra Jović Mazalin
  11199 SNIJEG Tea Obšivač 45 64 3. Gimnazija Metković 19 Josipa Antunović
  50821 RAJNA Karmen Klokač 37 53 4. Gimnazija Dubrovnik 19 Toni Prusina
  11080 MRVICA Klara Žuvelek 25 36 5. Gimnazija Metković 19 Ivan Đerek
  12345 EUROPA Andrea Rubeša 24 34 6. SŠ Vela Luka 19 Danijela Lovričević
  44444 MORE Barbara Surjan 18 26 7. SŠ Vela Luka 19 Danijela Lovričević
  54321 LOPTA Stipe Padovan 10 14 8. SŠ Vela Luka 19 Danijela Lovričević
        0        
        0        
  Nadnevak: 1.ožujka 2018. god. Predsjednica povjerenstva    
      _______________________________________
/ Stanka Veraja/
 
      član _______________________________________
/ Zorana Spremo/
 
      član _______________________________________
/Anela Bećir Kljunak/
 
                 

 

4. razred 

red. broj ZAPORKA IME I PREZIME UČENIKA broj bodova % rang
mjesto
ŠKOLA ŽUP. IME I PREZIME MENTORA
  77777 JUŽINA Mario Papac 48 69 1. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik 19 Stanka Veraja
  12345 KUČAK Mirta Benković 48 69 1. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik 19 Stanka Veraja
  03020 OBLAK Antonela Dender 44 63 2. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik 19 Stanka Veraja
  25799 MUSAKA Maroje Brzica 43 61 3. Gimnazija Dubrovnik 19 Ivila Dender
  12345 PUPOLJAK Kristijan Radić 37 53 4. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik 19 Stanka Veraja
  54321 BOROVNICA Mihaela Antičević 37 53 4. SŠ Petra Šegedina 19 Ana Prelec
  02122 STOL Peri Adrian Puljić 34 49 5. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik 19 Stanka Veraja
  12345 DOMZE Domagoj Šapro 28 40 6. Gimnazija Dubrovnik 19 Ivila Dender
  Nadnevak: 1. ožujka 2018. god. Predsjednik povjerenstva      
      _______________________________________
/Toni Prusina/
 
      član _______________________________________
/ Ana Prelec/
 
      član _______________________________________
/ Ivan Đerek/
 
                 
                 

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda