ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE - POPIS POZVANIH ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

Popis učenika i mentora pozvanih na županijsko natjecanje iz biologije prema odluci Županijskog povjerenstva za školsku godinu 2017./2018.


Popis učenika i mentora pozvanih na županijsko natjecanje iz biologije prema odluci Županijskog povjerenstva za školsku godinu 2017./2018.

 

7. RAZRED OŠ

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

1.

Pavo Mijić

Vesna Pavlović

OŠ Stjepana Radića

2.

Sanja Ćuić

Nebojša Batinović

OŠ Ivana Gundulića

3.

Rebeka Biliš

Ivana Šegedin

OŠ Ante Curać-Pinjac

4.

Antea Čamo

Franica Barač

OŠ Marina Držića

5.

Emanuela Romić

Josipa Filipović Odak

OŠ Opuzen

6.

Josipa Barbir

Vesna Pavlović

OŠ Stjepana Radića

 

8. RAZRED OŠ

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

1.

Leticija Grilec

Nebojša Batinović

OŠ Ivana Gundulića

2.

Nikolina Markota

Žana Govorko

OŠ Vladimir Nazor

3.

Anabella Jung

Toni Šale

OŠ Vela Luka

4.

Zlatan Gugić

Toni Šale

OŠ Vela Luka

5.

Petra Mojaš

Franica Barač

OŠ Marina Držića

6.

Anita Borovina Vranješ

Toni Šale

OŠ Vela Luka

7.

Ruža Mikulandra

Toni Šale

OŠ Vela Luka

8.

Stane Stanoš

Dajana Glavić

OŠ Gruda

9.

Đino Bebić

Franica Barač

OŠ Marina Držića

 

  1. RAZRED SŠ

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

1.

Lucija Stančić

Jasmin Deraković

Gimnazija Dubrovnik

2.

Karmen Šain

Darija Foretić

SŠ Petra Šegedina

3.

Luka Vodopija

Jasmin Deraković

Gimnazija Dubrovnik

4.

Luka Grgurević- istraživački rad

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

 

 

2. RAZRED SŠ

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

1.

Ivan Beusan

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

2.

Luka Musladin

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

3.

Luka Violić –

istraživački rad

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

4.

Viktor Bakija-Zima – istraživački rad

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

 

 

3. RAZRED SŠ

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

1.

Andrea Rubeša

Josip Cvitan

SŠ Vela Luka

2.

Petra Cetinić

Josip Cvitan

SŠ Vela Luka

3.

Barbara Surjan

Josip Cvitan

SŠ Vela Luka

4.

Antonio Mustahinić

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

5.

Hana Kalebić

Josip Cvitan

SŠ Vela Luka

6.

Filip Markić

Vera Modrić

Gimnazija Metković

7.

Adela Žuvela

Nela Žaknić

SŠ Blato

8.

Sara Kežić

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

9.

Marin Talajić

Vera Modrić

Gimnazija Metković

10.

Lorena Marević

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

11.

Helen Chiddenton

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

12.

Julija Žanetić

Nela Žaknić

SŠ Blato

 

 

4. RAZRED SŠ

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

1.

Roko Gvozdenica Šipić

Bojana Hrstić

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

2.

Adna Omerčahić

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda