ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE - SREDNJE ŠKOLE

Popis učenika pozvanih na županijsko natjecanje iz geografije za srednje škole


Popis učenika pozvanih na županijsko natjecanje iz geografije za srednje škole

 

Pozvani učenici i mentori na županijsko natjecanje iz geografije 2018.

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

  1. RAZRED

1.

Iva Fabris

Ana Prelec

SŠ Petra Šegedina

2.

Marija Pivac

Ana Prelec

SŠ Petra Šegedina

3.

Tea Šain

Ana Prelec

SŠ Petra Šegedina

4.

Andrea Vlašić

Toni Prusina

Gimnazija Dubrovnik

5.

Zrinka Fabris

Danijela Lovričević

SŠ Vela Luka

  1. RAZRED

1.

Ivo Butirić

Zorana Spremo

SŠ fra Andrije Kačića Miošića

2

Lovre Jerković

Ivan Đerek

Gimnazija Metković

3.

Rafael Vlašić

Toni Prusina

Gimnazija Dubrovnik

  1. RAZRED

1.

Antonio Lujo

Sandra Jović Mazalin

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

2.

Matija Lučić

Sandra Jovića Mazalin

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

3.

Tea Obšivač

Josipa Antunović

Gimnazija Metković

4.

Klara Žuvelek

Ivan Đerek

Gimnazija Metković

5.

Karmen Klokoč

Toni Prusina

Gimnazija Dubrovnik

6.

Barbara Surjan

Danijela Lovričević

SŠ Vela Luka

7.

Andrea Rubeša

Danijela Lovričević

SŠ Vela Luka

8.

Stipe Padovan

Danijela Lovričević

SŠ Vela Luka

  1. RAZRED

1.

Mario Papac

Stanka Veraja

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

2.

Antonela Dender

Stanka Veraja

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

3.

Mirta Benković

Stanka Veraja

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

4.

Peri Adrian Puljić

Stanka Veraja

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

5.

Kristijan Radić

Stanka Veraja

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

6.

Mihaela Antičević

Ana Prelec

OŠ Petra Šegedina

7.

Domagoj Šapro

Ivila Dender

Gimnazija Dubrovnik

8.

Maroje Brzica

Ivila Dender

Gimnazija Dubrovnik

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda