ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE - OSNOVNE ŠKOLE
Popis učenika pozvanih na županijsko natjecanje iz geografije za osnovne škole
Učenici i mentori pozvani na županijsko natjecanje iz geografije 2018. godine
Red. br. |
Učenik |
Mentor |
Škola |
5. RAZRED |
|||
1. |
Ivan Ilić |
Ante Buljubašić |
OŠ Don Mihovila Pavlinovića |
2. |
Mihael Miloslavić |
Jelena Marić |
OŠ Župa dubrovačka |
3. |
Borna Ančić |
Stjepan Bačić |
OŠ Trpanj |
4. |
Blanka Agatić |
Monika Bušurelo |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
5. |
Karlo Milovčić |
Stjepan Bačić |
OŠ Kuna Pelješka |
6. |
Mladen Jurković |
Marija Plećaš |
OŠ Stjepana Radića |
7. |
Ante Bogoje |
Katarina Matić Bogoje |
OŠ Orebić |
8. |
Andrija Miloslavić |
Jelena Marić |
OŠ Župa dubrovačka |
9. |
Matej Vukanović |
Monika Bušurelo |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
10. |
Tomislav Čurković |
Jurica Čupić |
OŠ Petra Kanavelića |
11. |
Nika Pažin |
Marija Plećaš |
OŠ Stjepana Radića |
12. |
Simon Milostić |
Katarina Matić Bogoje |
OŠ Kuna Pelješka |
13. |
Ivano Lukač |
Stjepan Bačić |
OŠ Kuna Pelješka |
14. |
Sven Grilec |
Branka Bender |
OŠ Ivana Gundulića |
15. |
Matija Sikirić |
Jasminka Nikolić |
OŠ Lapad |
16. |
Borna Musulin |
Ante Čubranić |
OŠ Opuzen |
17. |
Lucija Hilić |
Stjepan Bačić |
OŠ Kuna Pelješka |
6. RAZRED |
|||
1. |
Petar Franić |
Vlado Barbir |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
2. |
Kristijan Žerovnik |
Nikica Bošković |
OŠ Ivana Gundulića |
3. |
Antonio Vojvodić |
Stjepan Bačić |
OŠ Trpanj |
4. |
Hana Hebib |
Ana Lučić |
OŠ Marina Getaldića |
5. |
Ivan Ruben Urošević |
Nikica Bošković |
OŠ Ivana Gundulića |
6. |
Borna Kovač |
Ante Čubranić |
OŠ Opuzen |
7. |
Tomislav Parmać |
Vlado Barbir |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
8. |
Zoe Tolj |
Ana Lučić |
OŠ Marina Getaldića |
9. |
Lucija Musulin |
Sanda Blatančić |
OŠ Stjepana Radića |
10. |
Jason Marušić |
Jasminka Nikolić |
OŠ Lapad |
7. RAZRED |
|||
1. |
Petra Milovčić |
Tonći Butirić |
OŠ Kuna Pelješka |
2. |
Arijana Kecić |
Mirjana Žanetić |
OŠ Vela Luka |
3. |
Domagoj Čale |
Milka Skokandić |
OŠ Ante Curać Pinjac |
4. |
Lovro Miljak |
Stjepan Bačić |
OŠ Trpanj |
5. |
Ela Benić |
Branka Bender |
OŠ Ivana Gundulića |
6. |
Sara Ilišković |
Jurica Čupić |
OŠ Petra Kanavelića |
7. |
Lara Lagundžija |
Jurica Čupić |
OŠ Petra Kanavelića |
8. |
Toni Regjo |
Anela Bećir Kljunak |
OŠ Župa dubrovačka |
8. RAZRED |
|||
1. |
Maroje Čavar |
Vlado Barbir |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
2. |
Klara Ivandić |
Stjepan Bačić |
OŠ Trpanj |
3. |
Josipa Rončević |
Jurica Čupić |
OŠ Petra Kanavelića |
4. |
Ivan Daničić |
Tonći Butirić |
OŠ Kuna Pelješka |
5. |
Petra Franković |
Stjepan Bačić |
OŠ Trpanj |
6. |
Lea Franić |
Vlado Barbir |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
7. |
Anđela Tomašević |
Vlado Barbir |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
8. |
Leticija Grilec |
Nikica Bošković |
OŠ Ivana Gundulića |
9. |
Deni Šaravanja |
Vlado Barbir |
OŠ „Vladimir Nazor“ |
10. |
Marin Čumbelić |
Jurica Čupić |
OŠ Petra Kanavelića |