ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE - OSNOVNE ŠKOLE

Popis učenika pozvanih na županijsko natjecanje iz geografije za osnovne škole


Popis učenika pozvanih na županijsko natjecanje iz geografije za osnovne škole

Učenici i mentori pozvani na županijsko natjecanje iz geografije 2018. godine

Red. br.

Učenik

Mentor

Škola

5. RAZRED

1.

Ivan Ilić

Ante Buljubašić

OŠ Don Mihovila Pavlinovića

2.

Mihael Miloslavić

Jelena Marić

OŠ Župa dubrovačka

3.

Borna Ančić

Stjepan Bačić

OŠ Trpanj

4.

Blanka Agatić

Monika Bušurelo

OŠ „Vladimir Nazor“

5.

Karlo Milovčić

Stjepan Bačić

OŠ Kuna Pelješka

6.

Mladen Jurković

Marija Plećaš

OŠ Stjepana Radića

7.

Ante Bogoje

Katarina Matić Bogoje

OŠ Orebić

8.

Andrija Miloslavić

Jelena Marić

OŠ Župa dubrovačka

9.

Matej Vukanović

Monika Bušurelo

OŠ „Vladimir Nazor“

10.

Tomislav Čurković

Jurica Čupić

OŠ Petra Kanavelića

11.

Nika Pažin

Marija Plećaš

OŠ Stjepana Radića

12.

Simon Milostić

Katarina Matić Bogoje

OŠ Kuna Pelješka

13.

Ivano Lukač

Stjepan Bačić

OŠ Kuna Pelješka

14.

Sven Grilec

Branka Bender

OŠ Ivana Gundulića

15.

Matija Sikirić

Jasminka Nikolić

OŠ Lapad

16.

Borna Musulin

Ante Čubranić

OŠ Opuzen

17.

Lucija Hilić

Stjepan Bačić

OŠ Kuna Pelješka

6. RAZRED

1.

Petar Franić

Vlado Barbir

OŠ „Vladimir Nazor“

2.

Kristijan Žerovnik

Nikica Bošković

OŠ Ivana Gundulića

3.

Antonio Vojvodić

Stjepan Bačić

OŠ Trpanj

4.

Hana Hebib

Ana Lučić

OŠ Marina Getaldića

5.

Ivan Ruben Urošević

Nikica Bošković

OŠ Ivana Gundulića

6.

Borna Kovač

Ante Čubranić

OŠ Opuzen

7.

Tomislav Parmać

Vlado Barbir

OŠ „Vladimir Nazor“

8.

Zoe Tolj

Ana Lučić

OŠ Marina Getaldića

9.

Lucija Musulin

Sanda Blatančić

OŠ Stjepana Radića

10.

Jason Marušić

Jasminka Nikolić

OŠ Lapad

7. RAZRED

1.

Petra Milovčić

Tonći Butirić

OŠ Kuna Pelješka

2.

Arijana Kecić

Mirjana Žanetić

OŠ Vela Luka

3.

Domagoj Čale

Milka Skokandić

OŠ Ante Curać Pinjac

4.

Lovro Miljak

Stjepan Bačić

OŠ Trpanj

5.

Ela Benić

Branka Bender

OŠ Ivana Gundulića

6.

Sara Ilišković

Jurica Čupić

OŠ Petra Kanavelića

7.

Lara Lagundžija

Jurica Čupić

OŠ Petra Kanavelića

8.

Toni Regjo

Anela Bećir Kljunak

OŠ Župa dubrovačka

8. RAZRED

1.

Maroje Čavar

Vlado Barbir

OŠ „Vladimir Nazor“

2.

Klara Ivandić

Stjepan Bačić

OŠ Trpanj

3.

Josipa Rončević

Jurica Čupić

OŠ Petra Kanavelića

4.

Ivan Daničić

Tonći Butirić

OŠ Kuna Pelješka

5.

Petra Franković

Stjepan Bačić

OŠ Trpanj

6.

Lea Franić

Vlado Barbir

OŠ „Vladimir Nazor“

7.

Anđela Tomašević

Vlado Barbir

OŠ „Vladimir Nazor“

8.

Leticija Grilec

Nikica Bošković

OŠ Ivana Gundulića

9.

Deni Šaravanja

Vlado Barbir

OŠ „Vladimir Nazor“

10.

Marin Čumbelić

Jurica Čupić

OŠ Petra Kanavelića

 

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda