POSJET HOTELU VALAMAR DUBROVNIK PRESIDENT

DUBROVAČKI GIMNAZIJALCI POSJETILI HOTEL VALAMAR DUBROVNIK PRESIDENT


DUBROVAČKI GIMNAZIJALCI POSJETILI HOTEL VALAMAR DUBROVNIK PRESIDENT

Valamar Rivijera vrlo je važan segment dubrovačkog turizma i gospodarstva. Izuzetno nas veseli da su jučer, 2.studenog 2017. učenici završnih razreda Gimnazije Dubrovnik imali priliku posjetiti ovu tvrtku te se upoznati s radom i razgovarati s vodećim ljudima o poslovnim procesima, danas kao učenici, a sutra kao dio stručnog tima različitih profila koje nudi grupacija Valamar. Zahvaljujemo Valamar grupaciji što je prepoznala važnost Gimnazije Dubrovnik i naša nastojanja da učenicima ponudimo najbolja znanja i iskustva tijekom njihovog školovanja. Izuzetno nam je drago da se Valamar grupacija uključila i u obilježavanje važne 90-te obljetnice dubrovačke gimnazije na Pločama.

03.11.2017. | 12:10 | objavio: ravnateljica

POSJET HOTELU VALAMAR PRESIDENT

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda