PUB KVIZ "IVO VOJNOVIĆ - ŽIVOT I DJELO"

U okviru projekta ‘Kreativno znanje’ održan je tematski pub kviz ‘Ivo Vojnović – život i djelo za srednjoškolce u četvrtak u Čitaonici Narodne knjižnice Grad.

Učenici Gimnazije Dubrovnik sudjelovali su na tematskom kvizu, koji je ovaj put bio posvećen liku i djelu Iva Vojnovića. Svi natjecatelji su pokazali znanje i u širokom spektru pitanja iz opće kulture, povijesti, sporta i glazbe.

‘Kreativno znanje’ zajednički je projekt Udruge za razvoj civilnog društva Bonsai i Dubrovačkih knjižnica koji se provodi već drugu godinu za redom, a medijski partner projekta je studentski radio Sveučilišta u Dubrovniku – UNIDU. Sljedeći kviz, pod nazivom ‘Tragom Republike’, održat će se u prosincu.