LIKOVNI NATJEČAJ OTVOREN DANAS 28. 10. 2020. DO 23. 12. 2020.

U potrazi za maskotom PARKA ZNANOSTI pozivaju se svi učenici na sudjelovanje u natječaju stvaranja iste.

Pozivaju se svi zainteresirani učenici na sudjelovanje u natječaju otvorenom danas 28. listopada 2020., a u trajanju do 23. prosinca 2020. kako bi stvorili idejno rješenje za maskotu PARKA ZNANOSTI uz potpunu kreativnost i slobodu u smislu vizualnog izgleda maskote. Naglasak je na promociji znanja kroz učenje, igru i istraživanje. Maskota treba ukazati na važnost i ulogu znanosti. Nagrada je posjet cijele obitelji Parku znanosti i poklon paket Parka znanosti. Pet najboljih radova iz svake kategorije bit će izloženi u Parku znanosti. Okušajte se u svom umjetničkom izražaju!