POLITIKA, ŠTO JE TO?

Međunarodni projekt Politika, što je to?


Međunarodni projekt Politika, što je to?

Učenici 3B i 3F  trenutno su u Parizu s profesorom povijesti Đurom Caporom gdje sudjeluju u projektu Politika, što je to?.  Sa mladima iz Francuske i Njemačku su upoznali kako funkcionira francuska država na lokalnom, regionalnom i nacionalnom nivou. Pod vodstvom domaćina - mladih iz Noisy le granda, posjetili su njihov društveni centar u Noisy le Grandu, gradski odbor, gradsku vijećnicu, senat, narodnu skupštinu, a u sklopu obilaska Pariza vidjeli druge znamenistosti poput Louvrea, Pantheon, Sorbonne, katedrale Notre Dame, centra Pompidou, Eiffelov toranj..

02.11.2017. | 07:56 | objavio: knjižnica

POLITIKA, ŠTO JE TO?

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda