OBILJEŽAVA SE DAN PLANETA ZEMLJE

ČUVAJMO PLANET


ČUVAJMO PLANET

Program Obnovimo Dubravu udruge DART započeo je još 13. ožujka, a sada, u ovim novim okolnostima seli se na internet! U suradnji sa osnovnim školama naše županije nastavljaju već započete aktivnosti: učenici su već uzgojili sadnicu duba iz žira, sadnice su posađene, a fotografije će biti objavljene na internetu, na Facebook stranici udruge, a jedan dub bit će posađen i na Lokrum.

 

U program se uključila i Gimnazija Dubrovnik jučer na Dan planeta Zemlje. Učenici će napisati osvrt o važnosti obnove hrastove šume, o obnovi dubrave, o povezanosti dubrave s našim Gradom, s našim piscima, Gundulićem i Držićem.

Tekstovi će biti objavljeni na društvenim mrežama udruge DART već idući tjedan, a mi ćemo ih podijeliti s vama!

 

Čuvajmo planet jer on je naš dom!

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda