ERASMUS + PROJEKT GIMNAZIJE DUBROVNIK

NAŠI PROFESORI NA RAZMJENI PRIMJERA DOBRE PRAKSE U ŠC CELJE, GIMNAZIJA LAVA


NAŠI PROFESORI NA RAZMJENI PRIMJERA DOBRE PRAKSE U ŠC CELJE, GIMNAZIJA LAVA

Od 9. do 15. veljače 2020. Gimnazija Dubrovnik provodi II. mobilnost u sklopu Erasmus + K1 projekta - Job shadowing, razmjene primjera dobre prakse s profesorima partnerske organizacije ŠC Celje, Gimnazija Lava. Ovaj radni sedmodnevni boravak s našim kolegama u Celju uvelike će doprinijeti unapređenju nastave u Gimnaziji Dubrovnik. Suradnja s ovom i sličnim ustanovama omogućuje nam uvid u nove oblike rada, razmjenu primjera dobre prakse, stjecanje novih znanja i iskustava. Osim promatranja naši profesori održati će i nastavne sate u Gimnaziji Lava, posjetiti brojne kulturne znamenitosti, razmjeniti znanja i iskustava te koristiti nove vještine i kompetencija u radu, kritički prosuđivati profesionalno iskustvo u stranoj radnoj okolini, razviti osjećaj europskog građanstva, ostvariti prijenos inovacija za daljnji razvoj školskog kurikuluma Gimnazije Dubrovnik, povećati jezične kompetencije, samoprocijeniti dosadašnji rad i stvoriti uvjete za poboljšanje istog.

11.02.2020. | 11:43 | objavio: tajništvo

CELJE ERASMUS 2020.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda