GIMNAZIJALCI U PROJEKTU DUMAS (Dubrovački Mladi Aktivno Sudjeluju)

Učenici 3.b razreda naše škole započeli su sudjelovanje u projektu Dumas 25.9. 2017. radionicom Aktivizam na djelu


 Učenici 3.b razreda naše škole započeli su sudjelovanje u projektu Dumas 25.9. 2017. radionicom Aktivizam na djelu

Što je DUMAS?

Projekt DUMAS ima za cilj poticanje mladih za preuzimanje i prakticiranje uloge aktivnog građanina u različitim dijelovima društvenog života i rješavanju pojedinih društvenih problema – posebno kroz poticanje na volontiranje, aktivizam u zajednici, edukaciju o kritičkom razmišljanju te modeliranjem rada Gradskog vijeća. Voditeljica projekta je Anja Marković, a voditelj simulacije rada GV je Marko Giljača. Ispred škole, voditelji su Jagoda Đurović, pedagoginja i Jasmin Deraković, prof. i razrednik.

Učenici 3.b razreda započeli su svoje sudjelovanje u projektu Dumas ovog ponedjeljka 25. 9. 2017. na  prvoj od planirane četri radionice radnog naziva „ Aktivizam na djelu.“

Nakon radionica planira se Simulacija rada Gradskog vijeća u Gradskoj vjećnici i otvoriti će ju aktualni predsjednik Gradskog vijeća Marko Potrebica. U pripremi simulacije su  uključena tri susreta sa voditeljem simulacije.

17.10.2017. | 09:13 | objavio: pedagoginja

DUMAS

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda