UČENIČKI SERVIS GIMNAZIJE DUBROVNIK

Poslovi posredovanja za povremeni rad redovnih učenika Dubrovačko-neretvanske županije

UČENICIMA, RODITELJIMA I POSLODAVCIMA

Na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava (Klasa:UP/I-102-02/19-01/04, Urbroj: 524-04-01-01/2-19-2 od 05.6.2019. godine) Gimnazija Dubrovnik obavlja poslove posredovanja pri zapošljavanju redovitih učenika srednjoškolskih ustanova u Dubrovačko-neretvanskoj županiji isključivo tijekom zimskog, proljetnog i ljetnog odmora , trajanje kojeg je u tekućoj školskoj godini propisano Odlukom ministra znanosti i obrazovanja.

Poslove posredovanja za povremeni rad redovnih učenika Gimnazija Dubrovnik obavlja u skladu s odredbama Pravilnika o obavljanju djelatnosti u vezi sa zapošljavanjem (NN 28/19.)

UČLANITI SE MOGU ISKLJUČIVO REDOVNI UČENICI SREDNJIH ŠKOLA DUBROVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE S NAVRŠENIH 15 GODINA ŽIVOTA.

PRILIKOM UČLANJENJA POTREBNO JE PRILOŽITI:

• Potvrdu o statusu redovitog učenika srednjoškolske ustanove
  • PRESLIKU DOKUMENTA KOJI SADRŽI OIB UČENIKA (znati upisati i JMBG)
  • Malu fotografiju, kao za pokaz
  • Popunjenu tiskanicu s općim podacima o učeniku, tiskanicu suglasnosti za malodobnog učenika (sve tiskanice preuzimaju se u Učeničkom servisu )
  • Presliku osobne iskaznice roditelja (onog koji potpisuje suglasnost i izjavu)
  • Presliku otvorenog žiro računa u banci po izboru