Posjet francuskih veleposlanika GIMNAZIJI DUBROVNIK

Posjet francuskih veleposlanika Gimnaziji Dubrovnik


Posjet francuskih veleposlanika Gimnaziji Dubrovnik

GLAS GRADA O POSJETU FRANCUSKIH VELEPOSLANIKA GIMNAZIJI

Glas Grada popratio je posjet francuskih veleposlanika Gimnaziji Dubrovnik.

" Veleposlanici su se upoznali sa devedesetogodišnjim radom Gimnazije, a posebnu pažnju su posvetili na program učenja francuskog jezika brojnih generacija učenika. Mnogi učenici su se u nastavku svog školovanja odlučili sa studij francuskog jezika i književnosti, prevođenja i drugih područja s kojima ostvaruju kontakte i suradnju s Francuskom.

Učenici 3. i 4. razreda Gimnazije Dubrovnik koji uče francuski u pratnji profesorica ove škole Ane Pavličević, Pavice Palunčić Beloša, Ane Peković i ravnateljice Katarine Tolja predstavili su školu i kazali par riječi o sebi, svom školovanju, svom Gradu i željama za daljnje školovanje."

Ostatak članka možete pročitati na sljedećoj poveznici: http://glasgrada.hr/posjet-francuskih-veleposlanika-gimnaziji-dubrovnik/

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda